GutesAuto parduoda automobilius išsimokėtinai. Mokėti didelės sumos iškarto nesinori, bet džiaugtis nauju pirkiniu norite kuo greičiau. Automobilio pirkimas išsimokėtinai puikus būdas greitai ir patogiai įsigyti transporto priemonę.

GutesAuto pasirūpins geriausiomis jūsų pirkimo sąlygomis.

Automobilio pirkimas išsimokėtinai nuo skambučio iki raktelių

  • Paskambinkite mums ir preliminariai nustatysime galimybes įsigyti automobilį.

Sutarsime dėl atvykimo, informuosime koki dokumentai reikalingi ir lauksime sutartą dieną.

  • Atvykus paskambinkite ir GutesAuto vadybininkas jus pasitiks.

  • GutesAuto automobilių aikštelėje renkatės jums tinkantį ir patinkantį automobilį.

  • Automobilis išsimokėtinai be pradinio įnašo iki nustatytos sumos pagal jūsų situaciją, tačiau norint įsigyti brangesnį automobilį galite pirkti išsimokėtinai su pradine įmoka ir taip įsigysite jums labiausiai tinkantį automobilį.

  • Išsirinkus automobilį pasirenkamas išsimokėjimo terminas iki 6 metų. Skaičiuojamos įmokos ir suruošus dokumentus daugeliu atvejų jau tą pačia dieną išvažiuojate su automobiliu.

(Primename norint viską sutvarkyti tą pačią dieną rekomenduojame atvykti ryte jog turėtumėte daugiau laiko išsirinkti automobilį, nes vakare gali tiesiog neužtekti laiko)

Pirkimas GutesAuto atsižvelgia į kiekvieno poreikius ir galimybes. Pas mūs suteikiami įvairūs atsiskaitymo variantai : išperkamoji nuoma, grynieji pinigai ar pirkimas išsimokėtinai.

Lanksčios pirkimo sąlygos leidžia kiekvienam klientui pritaikyti jam tinkamiausią pirkimo ir atsiskaitymo varianta.

Norite sužinoti savo galimybes ir išsirinkti automobilį susiekite.

Automobilio pirkimas

Pajamos perkant išsimokėtinai

Būtinos oficialios pajamos. Pasitaiko jog ši sąlyga suprantama ne tinkamai ar ne iki galo.

Automobilio pirkimas išsimokėtinai atsakingas žingsnis, todėl ir pajamos turi būti oficialios tad pinigai kuriuos gaunate iš stipendijos, išmokos už vaikus, bedarbio pašalpa nėra tinkamos norint įsigyti išsimokėtinai.

Pajamos iš darbo užmokesčio, globojant neįgalų žmogų, turint individualią veiklą (ne mažiau 4mėn) šios pajamos įskaičiuojamos norint įsigyti automobilį išsimokėtinai.

GutesAuto dirba su įvairiomis situacijomis, aptarnaujame tiek smulkius tiek stambius klientus. Randame sprendimus klientams esant nepalankiomis kredito istorijomis, bankui nesuteikus paskolos ir su kitomis situacijomis.

Turite klausimų parašykite mums arba paskabinkite padėsime rasti atsakymus ir išanalizuoti jūsų galimybes.

(8-678) 68626 Inga